Hakkımızda

Hakkımızda

Instagram

Güncel kapı ve indirimlerimiz için bizi Instagram'dan takip etmeyi unutmayın!

Facebook

Güncel kapı ve indirimlerimiz için bizi Facebook'dan takip etmeyi unutmayın!

YouTube

Güncel kapı ve indirimlerimiz için bizi YouTube'dan takip etmeyi unutmayın!

Twitter

Güncel kapı ve indirimlerimiz için bizi Twitter'dan takip etmeyi unutmayın!

Han Çelik Kapı

Şirketimiz 1992 Yılından İtibaren Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine devam etmektedir. Sektöre girdiğimiz günden bu yana modern çağa uygun, güvenilir ve teknolojik ihtiyaçları yakından takip ederek geliştiren, tasarımlarını sürekli yenileyen ve müşteri memnuniyetine odaklı bir hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdürmekte olan Han Çelik Kapı sektörde kalitesinden ödün vermeden, sektörün üst sıralarına doğru emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Üretmiş olduğu kapılarla, Balkanlar’dan Avrupaya, Arap Ülkerinden Ortadoğu’ ya kadar uzanan ihracat ağı ile sektöründe çok önemli rol edinmiştir. Han Çelik Kapı, her zaman daha iyisini üretmede en başarılı firma olarak yoluna devam etmektedir. Üretmiş olduğu çelik kapılarda zengin renk ve model çeşitleriyle, her geçen gün ürün yelpazesini genişleterek çizgisini daha da ileriye taşımaktadır. Aynı zaman da yurtiçi ve yurtdışında ki faaliyetleri ile ülkemizin ekonomisine önemli katkılar sağlamaktadır.

Kurumsal

Şirketimiz 1992 Yılından İtibaren Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve müşteri memnuniyeti ile hizmetlerine devam etmektedir. Han Çelik Kapı, her zaman daha iyisini üretmede en başarılı firma olarak yoluna devam etmektedir.

ÇALIŞMA SAATLERİ

BİZİMLE İLETİŞİM

ADRES: Uğur Mumcu Mah. Orhangazi Cad. No:147 /149 Sultangazi – İSTANBUL TELEFON: +90 (212) 594 27 62 info@hancelikkapi.com

Copyright 2020 © Han Çelik kapı